new kompozit

Kompozit Deck Çözümleri

Kompozit Deck Çözümleri

Kompozit, ahşap alternatif veya sentetik zemin kaplaması olarak da bilinen ahşap-polimer bir malzemedir. Son on yıl içinde konut kullanımı için hızla büyüyen zemin kaplama malzemesi haline gelen kompozit zemin kaplaması; bunların yanı sıra plastik ve ahşap lifi birleştiren çevre dostu bir kereste alternatifidir. Hava koşullarına dayanıklı, leke koruması, hafif parçalanmayan ve çürümeyen yapısı, düşük bakım maliyeti ve renk çeşitliliği kompozit zemin kaplamaların sık sık tercih edilmesini sağlayan nedenler arasında yer almaktadır. Firmamız New Kompozit Mimarlık, kurulduğu günden bu yana müşterilerinin en iyi avantajları ve kaliteli ürünleri elde etmesini sağlama amacındadır. Bu doğrultuda siz de firmamız aracılığı ile kusursuz ürünler elde edebilirsiniz.

Kompozit Deck Çözümlerin Bileşenleri Nelerdir?

Kompozit zemin kaplaması, ev yapımında yeniden kullanılan malzemeleri kullanan bina güvertesi gerektiren bir prosedürdür. Bu malzemeler, plastik, teller ve ahşap gibi çevre dostu malzemelerin bir karışımını içerir.

Kompozit zemin kaplaması, ahşap ve ahşap olmayan kompozitlere ayrılabilir. Birkaç kompozit plastik, sert ağaç parçaları ve farklı malzemelerin bir karışımı ile yapılırken, geri kalanı vinil ve plastik içerir. Tüm kompozit zemin kaplamasının ana bileşenleri plastik ve ahşaptır. Çoğu zaman, kompozit zemin kaplaması yapmak için kullanılan hem plastik hem de ahşap geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edilmiştir ve bu da kompozit zemin kaplamasını özellikle çevre dostu bir seçim haline getirmektedir. Örneğin, New Kompozit Mimarlık, kompozit zemin kaplaması, hem endüstriyel hem de tüketici sonrası malzemelerden elde edilen% 90'a kadar geri dönüştürülmüş içerikle yapılır.

Kompozit Deck Çözümlerinde Kusursuz Hizmet

Firmamız New Kompozit Mimarlık bu alanda en kaliteli ve kusursuz hizmetleri müşterilerine sunan son derece başarılı ve profesyonel bir firmadır. Bu doğrultuda siz de kompozit deck çözümleri ile kusursuz bir hizmet alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek kompozit deck çözümleri ve diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Hadi, siz de tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak ve kompozit deck çözümlerinden yararlanmak için harekete geçin ve firmamızı tercih edin.

TOP