new kompozit

Kompozit Deck Cephe Kaplama

Kompozit Deck Cephe Kaplama

Kompozit deck cephe kaplama hem evlerin hem de diğer bina yapılarının dış cephelerinde yaygın olarak kullanılan bir yapı malzemesidir. Bu ürün, yapıların iç kısımlarını sudan, döküntülerden ve elementlerden korumaya yarar. Çeşitli malzemeler ve dokularda bulunur ve genellikle bir eve belirli bir estetik görünüm kazandırmak için bir araç olarak kullanılır. Çok yönlülüğü, çok çeşitli dekor ve tasarımlarda kullanılmasına izin vererek onu hem ev sahipleri hem de müteahhitler için tercih edilen malzeme haline getirir. Kompozit deck cephe kaplama, çok çeşitli malzemelerden yapılabilir. Geleneksel olarak, bu ürünün imalatında çam ve sedir gibi hurda ahşap malzemeler kullanılır. Ancak çürüme ve termitlerden kaynaklanan hasara daha duyarlı olduğu ortaya çıkar. New Kompozit Mimarlık ile sahip olacağınız kompozit deck cephe kaplama; modern formülasyonlar, çok daha dayanıklı, elementlerden kaynaklanan hasara karşı daha dirençli ürünler kullanılarak üretilmektedir.

Kompozit Deck Cephe Kaplama Avantajları

Kompozit dış cephe kaplaması, yeni tasarımlar yaratan veya mimarlar yapan herhangi bir ev sahibine inanılmaz faydalar sunan vinil kaplamaya göre uygun maliyetli bir alternatiftir. Dış mekanlar için kompozit ahşap, mükemmel yalıtım özellikleri sağlar. Termal bariyer kaplama ile yapıştırılan ahşap malzeme, kışın sıcak havayı evinizin içinde tutarken, yaz boyunca serin havayı içeride tutar. Diğer ürünler gibi bir yalıtım tabakası gerektirmez.

Ahşap; metal ve vinil gibi diğer malzemelerle karşılaştırıldığında, kompozit kaplama neme maruz kaldığında genişlemez veya çürümez. Ayrıca diğer malzemeler gibi hava koşullarında genişlemez veya daralmaz. Sürdürülebilir ve çevre dostu olan uygun maliyetli bir çözümdür.

Diğer kompozit dış cephe kaplama avantajları aşağıdaki gibidir:

  • Sabun ve ılık suyla temizleyerek kolay bakım
  • Harika estetik
  • Gerçek ahşaptan daha hafif ve montajı daha kolaydır
  • Otantik görünüm
  • Uygun maliyetli
  • Dayanıklı
  • Özelleştirilebilir

Kompozit Deck Cephe Kaplama ile Kusursuz Hizmet

Kompozit deck cephe kaplama hizmeti alanında firmamız New Kompozit Mimarlık, son derece kaliteli ve kusursuz hizmetler sunmaktadır. Siz de firmamız aracılığı ile hizmet almak istiyor ve kaliteli bir şekilde cephe kaplatmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

TOP