new kompozit

Prefabrik Ev Çözümleri

Prefabrik Ev Çözümleri

Prefabrik evler kavramı yeni olmasa da son birkaç on yılda, ülkenin her yerinde ve farklı tasarım eğilimleri olan tüm ekonomik geçmişlere sahip insanlar için ev sahibi olmaya giden uygun bir yol haline gelmek için gelişim göstermiştir. Prefabrik ev terimini duyduğunuzda belirli bir ev tarzı yerine bir bina inşaatı türünü ifade eder. Prefabrik evler, saha dışında inşa edilen ve daha sonra nihai varış noktasına taşınan ve monte edilen evlerdir.

Prefabrik evler son derece cazip evlerdir. Çünkü geleneksel yapım yöntemlerinden daha ucuz, daha hızlı ve daha sürdürülebilir bir ev inşa etme imkanı sunarlar. Bir binanın bileşenlerini bir alanda üretip başka bir yerde bir araya getirme fikri son derece eskidir.  Romalıların yeni fethedilen topraklarda hızlı bir şekilde kaleler inşa etmek için prefabrike bileşenleri kullandıklarına dair kayıtlar da bulunmaktadır. Bu doğrultuda geçmişten beri yoğun bir şekilde kullanılan prefabrik evler ile ilgili firmamız da önemli bir hizmet sunmaktadır. Peki, prefabrik ev çözümleri kapsamında yararlanacağınız avantajlar nelerdir? Gelin söz konusu avantajları hep birlikte inceleyelim.

Prefabrik Ev Çözümlerinin Sağladığı Avantajlar

Prefabrik ev çözümlerinin sağladığı çeşitli avantajlar bulunmaktadır. Söz konusu avantajları aşağıdaki gibi sıralayabilmemiz mümkündür.

  • Prefabrik evler fabrikalarda ön üretiminin gerçekleştirilmesi sonucunda hazır bir şekilde kişilere sunulur.
  • Son derece kaliteli, sağlam ve ucuz yapılardır.
  • Farklı yerleşime ve kullanım amaçlarına göre farklı şekillerde uygulanabilir.
  • Kısa zaman içerisinde hızlıca teslim edilmektedir.
  • Montajı son derece kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır.
  • Depreme karşı dayanıklıdır.
  • Prefabrik evler ses ve ısı izolasyonu, depreme ve yangına dayanıklı bir şekilde uluslararası standart ölçülerine göre hazırlanmaktadır.
  • Prefabrikte odalar istenilen şekilde yerleştirilebilmektedir.
  • Söz konusu yapılarda kullanılan teknik ve malzemenin ömrü 40 ile 70 yıl arasındadır.

Prefabrik Ev Çözümlerinde Kaliteli Hizmet

Firmamız New Kompozit Mimarlık olarak sizlere en uygun ve en kaliteli bir şekilde hizmet sunuyoruz. Siz de eğer prefabrik ev çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız ile iletişime geçerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda prefabrik ev çözümlerine sahip olabilirsiniz.

TOP