new kompozit

Havuz İmalatı

Havuz İmalatı

Havuz imalatı, firmamızın müşterilerine sunduğu en kaliteli ve profesyonel hizmetler arasında yer almaktadır. Siz de kaliteli ve profesyonel bir şekilde havuzlara sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Havuz imalatı hizmetimiz ile en iyi ve en profesyonel havuzlara kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Günümüzde piyasada bulunan en yaygın yer altı yüzme havuzu çeşidi beton havuzdur. Piyasada çok çeşitli imal edilmiş havuzlar (beton, fiberglas ve vinil) bulunmasına rağmen, beton havuzlar bugün inşa edilen havuzların % 60'ını temsil etmektedir. Beton havuzlar şekil, konfigürasyon ve spa özellikleri için sınırsız seçenekler sunar. Kazı alanı çelikle güçlendirilmiştir ve her şekil ve boyuttaki havuzlar için sağlam bir destek sağlar. Fiberglas havuzlar bir fabrikada üretilir ve prefabrik havuz varış noktasına ulaşır ve önceden kazılmış bir alana kurulur. Fiberglas havuzlar pazarın% 7'sini oluşturur ve mevcut çeşitli şekillerde sınırlıdır. Vinil kaplı havuzlar, inşaatı tamamlanmış bir kit içinde gelir ve havuz pazarının% 33'ünü temsil eder. Zemin kaplaması tamamlandıktan sonra özel bir vinil astar takılır ve yapı daha sonra suyla doldurulur. Önceden sadece geometrik tasarımlarla sınırlı olan serbest form seçenekleri artık mevcuttur.

Havuz İmalatı Tasarımı

Prefabrike yer üstü havuzların tasarımında ve imalatında, fabrikasyon maliyeti önemli bir sorun olmaya devam ediyor. Havuzlar, müşterinin mevcut alan gereksinimlerini karşılamak için çeşitli stil ve boyutlarda üretilmelidir ve üretim için gerekli bileşen çeşitliliği oldukça büyüktür. Bu esnekliği birleştirebilen ve çeşitli boyut ve yapıları barındırmak için gereken gerekli envanteri azaltabilen tasarımlar, yer üstü yüzme havuzu üretim pazarına, stabiliteden ödün vermeden daha kolay sistemler oluşturarak gelmeye başlamış durumdadır.

Yüzme havuzları bir yan duvar, su geçirmez bir astar ve yan duvarı desteklemek ve güçlendirmek için bir çerçeve veya üst yapıdan oluşur. Çerçeve tertibatı genellikle bir alt rayı ve havuz yan duvarının tutturulduğu bir üst rayı içerir. Astar, bir üst kenar boyunca havuz yan duvarının bir iç yüzeyine tutturulmuştur.

Havuz İmalatında Kaliteli Hizmet

Siz de en kaliteli havuzlara sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız ile iletişime geçerek havuz imalatı ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve siz de en iyi havuzlara sahip olabilirsiniz.

TOP